TITANIA Чупалка за веѓи

TITANIA Чупалка за веѓи
68,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
043147C
favorite_border

Опис на производот

Квалитетна Solingen чупкалка која со острите рабови овозможува цврсто стискање на влакната.
Должина: 8 цм.

Пакување: 1 чупалка 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се