TITANIA Гел влошки за чевли, 2 парчиња

TITANIA Гел влошки за чевли, 2 парчиња
179,00 ден.
134,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
043240C
favorite_border

Опис на производот

Влошките за чевли Titania се иновативни, речиси невидливи перничиња со вграден гел, за високи потпетици и сандали.

Пакување: 2 влошки

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се