TITANIA Голема сафирна турпија за нокти

TITANIA 1040-6 Big Nail File golema turpija za nokti
TITANIA Голема сафирна турпија за нокти
78,00 ден.
58,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
043183C
favorite_border

Опис на производот

Titania Nail File Голема сафирна турпија за нокти

  • Еластична хромирана Solingen сафирна турпија за нокти
  • Обложена со ултра и микрофина сафирна прашина
  • Груба и фина страна за нежен третман на вашите нокти
  • Не доаѓа до кршење и кинење на ноктите што допринесува за здрави нокти

Пакување: 1 турпија.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се