TITANIA Ноктарица мала

TITANIA Ноктарица мала
66,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
043224C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Титаниа ноктарица мала - обложена со хром со остри рабови гарантира совршена нега на ноктите.
Кога ги сечете ноктите, исправете го делот со рачка и свртете го. 
Должина: 5,3 цм

Пакување: 1 ноктарица 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се