TITANIA Ноже за заноктици

TITANIA Ноже за заноктици
82,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
043230C
favorite_border

Опис на производот

  • Точно поставените сечила гарантираат рамномерно и внимателно сечење на кутикулите
  • Квалитетен производ, предмет на индивидуално функционално тестирање
  • Изработено од челик и пластика

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се