TITANIA Ножичка за нокти

Titania Cuticle Scissors nozicki
TITANIA Ножичка за нокти
310,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
043207C
favorite_border

Опис на производот

Ножичка за нокти со прецизни и остри рабови со кои е загарантирано точно и нежно сечење на ноктите.
Може рачно да се прилагодуваат со помош на завртката.
Должина: 9,5 цм.

Пакување: 1 пар ножички.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се