TITANIA Ножички за заноктици

TITANIA Ножички за заноктици
310,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
043209C
favorite_border

Опис на производот

  • Ножички за заноктици со прецизни остри рабови за нежно сечење на заноктиците
  • Изработени од челик
  • Рачно се прилагодуваат со завртка

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се