TITANIA Турпија со ренде за пети

TITANIA Foot Rasp softtouch turpija za peti so rende
TITANIA Турпија со ренде за пети
233,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
043185C
favorite_border

Опис на производот

Ергономски обликувана Softtouch турпија со ренде за нежно и темелно отстранување на задебелена кожа на вашите стапала.

Заоблениот облик и не лизгачка рачка го олеснува отстранувањето дури и на тешко достапните места. За добивање на оптимални резултати користете ја Softtouch турпијата со ренде на сува кожа. Со рендето прво отстранете ги задебелувањата на кожата а потоа со турпијата нежно довршете го третманот.

Пакување: 1 турпија.

 

Содржина

 

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се