TITANIA Турпија со ренде за пети

TITANIA Турпија со ренде за пети
189,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
043185C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Ергономски обликувана Softtouch турпија со ренде за нежно и темелно отстранување на задебелена кожа на вашите стапала.

Заоблениот облик и не лизгачка рачка го олеснува отстранувањето дури и на тешко достапните места. За добивање на оптимални резултати користете ја Softtouch турпијата со ренде на сува кожа. 

Пакување: 1 турпија

Содржина

Нерѓосувачкиот челик на рендето и водоотпорната турпија овозможуваат лесно чистење со вода.
Должина: 22 цм

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се