TITANIA Турпија за нокти

TITANIA 1227 Retro Nail File 1227, double-sided turpija za race
TITANIA Турпија за нокти
42,00 ден.
31,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
043233C
favorite_border

Опис на производот

Titania Турпија за нокти.

Пакување: 1 турпија.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се