TOMMEE TIPPEE Две чинии со капак и лажичка (7+ месеци)

TOMMEE TIPPEE Две чинии со капак и лажичка (7+ месеци)
530,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
022670C
favorite_border

Опис на производот

Ова пакување содржи две чинии, капак кој не пропушта течност и лажичка лесна за држење. Најдобар избор за хранење во движење. Ергономската рачка на лажичката ќе овозможи детето лесно да почне да се храни самостојно. Лежиштето за лажичката ќе ви овозможи лесно да ја транспотирате без неред.

  • Нелизгачка база на чиниите
  • Хигиенско лежиште за лажичката со капаче
  • Може да се мие во машина за садови, да се користи во микробранова и стерилизатор
  • Погодна за деца 7+ месеци
  • Не содржи БПА

Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира. Нагласете во забелешка доколку е за момче или девојче!

Пакување: две чинии, капак и лажичка.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се