TOMMEE TIPPEE Night time Ортодонтска цуцла лажливка 6-18 месеци, 2 парчиња

TOMMEE TIPPEE Night time Ортодонтска цуцла лажливка 6-18 месеци, 2 парчиња
390,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045812C
favorite_border

Опис на производот

  • Tommee Tippee ортодонтска цуцла лажливка 6-18 месеци (2/1)- Night time 
  • Формата на цуцлите е симетрична и реверзибилна со што го олеснува држењето во уста и новороденчињата ја прифаќаат при првата употреба
  • Препорачано за возраст од 6-18 месеци

Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира. Нагласете во забелешка доколку е за момче или девојче!

Пакување: 2 цуцли 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се