TOMMEE TIPPEE Резервна цуцла за шише 6+, 2 парчиња

TOMMEE TIPPEE Резервна цуцла за шише 6+, 2 парчиња
370,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045802C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Tommee Tippee резервна цуцла 6+ со отвор Y

Tommee Tippee заедно со експерти од областа на доењето дизајнираа уникатна цуцла која благодарение на својата форма го олеснува хранењето, ја имитира природната флексибилност, истегнувањето и движењето на градите на мајката за време на доењето.

  • Меката силиконска цуцла го поттикнува природниот инстикт за хранење со што му овозможува удобно и опуштено хранење
  • Антиколик- силиконскиот вентил го намалува ризикот бебето да голта воздух а со тоа ги намалува грчевите

Пакување: 2 цуцли резерви

Содржина

  • Без BPA
  • Наменети за класик шишињата

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се