Топломер без жива

Топломер без жива
187,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
053156C
favorite_border

Опис на производот

  • Термометар/топломер без жива за мерење температура

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се