TOSAMA TO-TO Анатомски влошки за гради при доење, 30 парчиња

TOSAMA TO-TO Анатомски влошки за гради при доење, 30 парчиња
170,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
002456C
favorite_border

Опис на производот

То-То анатомски влошки за гради, со меки рабови и природен состав, обезбедуваат удобност и безбедност на мајките за време на периодот на доење. Влошките се непропустливи и со леплива лента од надворешната страна која овозможува фиксирање за облеката.

Пакување: 30 парчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се