TOSAMA Биоразградливи стапчиња, 300 парчиња

TOSAMA Биоразградливи стапчиња, 300 парчиња
96,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
047660C
favorite_border

Опис на производот

Биоразградливи стапчиња - еколошки производ кој е 100% биоразградлив, стапчето е изработено од еколошка хартија, намотот од вата е 100% памук, кој не е избелен со хлор. Спакувани се во еколошка хартиена кутија со пластичен капак со клик отворен механизам.

Пакување: 300 стапчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се