TOSAMA TO-TO Биоразградливи стапчиња за уши, 60 парчиња

TOSAMA TO-TO Биоразградливи стапчиња за уши, 60 парчиња
66,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046564C
favorite_border

Опис на производот

То-То биоразградливи стапчиња за уши со заштитно дизајниран врв за безбедна употреба, еколошки производ кој е 100% биоразградлив, стапчето е изработено од еколошка хартија, намотот од вата е 100% памук, кој не е избелен со хлор.

Спакувани се во еколошка хартиена кутија со пластичен капак со клик отворен механизам.

Пакување: 60 стапчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се