TOSAMA ID Light Влошки за уринарна инконтиненција, макси, 28 парчиња

TOSAMA ID Light Влошки за уринарна инконтиненција, макси, 28 парчиња
642,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
023936C
favorite_border

Опис на производот

ID Light Expert Maxi Влошки за уринарна инконтиненција, неприметни и дискретни помагала, кои овозможуваат да се чувствувате сигурно и удобно.

Пакување: 28 влошки

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се