TOSAMA TO-TO Крпчиња за бебе, 50 парчиња

TOSAMA TO-TO Крпчиња за бебе, 50 парчиња
108,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
002495C
favorite_border

Опис на производот

То-То суви крпчиња од природни материјали, за нега на бебешката кожа без никакви додатоци, погодни за секојдневно миење и лична нега на нежната кожа.

Пакување: 50 крпчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се