TOSAMA TO-TO Памучна вата 200 г

Tosama To To cotton pamucna vata
TOSAMA TO-TO Памучна вата 200 г
176,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
002462C
favorite_border

Опис на производот

То-То вата детска - изработена од апсорбирачки 100% памук, нежен за чувствителната бебешка кожа за секојдневна нега. Перфорираната лента го олеснува земањето на посакуваната количина. Производот е дерматолошки тестиран.

Нето-тежина: 200 г

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се