TOSAMA Санитетска вата цик-цак 100 г

TOSAMA Sanitetska vata
TOSAMA Санитетска вата цик-цак 100 г
88,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
003428C
favorite_border

Опис на производот

100% памучна вата за секојдневна нега на лице и тело, во козметички цели, за употреба во амбуланти и болници и за нега на деца.

Нето-тежина: 100 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се