TOSAMA VIRFIX Мрежичка бр. 2, 2 м

TOSAMA VIRFIX Мрежичка бр. 2, 2 м
57,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
001210C
favorite_border

Опис на производот

VIRFIX мрежичка за фиксација - еластична санитетска мрежичка за прицврстување на гази и завои, во различни големини од 1 до 9 во зависност од делот на телото каде што ќе се користи, со должина од 2 м.

Оваа димензија на мрежичка е соодветна за стопало и лакт

Содржина

Состав: 65% гума, 35% полиамид

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се