TOSAMA VIRFIX Мрежичка бр. 3, 2 м

TOSAMA VIRFIX Мрежичка бр. 3, 2 м
59,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
001211C
favorite_border

Опис на производот

VIRFIX мрежички за фиксација - еластична санитетска мрежичка за прицврстување на гази и завои, во различни големини од 1 до 9 во зависност од делот на телото каде што ќе се користи, со должина од 2 м.

Оваа димензија на мрежичка е соодветна за рака, нога, колено

Содржина

Состав: 65% гума, 35% полиамид

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се