TOSAMA VIVAAQUA Стерилни водоотпорни лепенки 10 цм x 9 цм

TOSAMA VIVAAQUA Стерилни водоотпорни лепенки 10 цм x 9 цм
37,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
019501C
favorite_border

Опис на производот

VIVAAQUA 10 цм х 9 цм - стерилни водоотпорни постоперативни лепенки, погодни за заштита на раните под вода, апсорбира секрети и не се лепи за раната, а на кожата истовремено и овозможува да дише.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се