TOSAMA VIVACARE Фластер, 10 парчиња

TOSAMA VIVACARE Фластер, 10 парчиња
53,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045728C
favorite_border

Опис на производот

Вивакер Универзал 10 фластерчиња со кои ќе го решите секој мал проблем на кожата, ќе ги згрижите раните, ќе го спречите или ќе го забрзате заздравувањето на пликовите, ќе бидете сигурни дека изгорениците лесно ќе заздрават, ќе ги заштитите раните од мокрење.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се