TOSAMA VIVACARE Фластер, 10 парчиња

TOSAMA VIVACARE Фластер, 10 парчиња
49,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045728C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Вивакер Универзал 10 фластерчиња со кои ќе го решите секој мал проблем на кожата, ќе ги згрижите раните, ќе го спречите или ќе го забрзате заздравувањето на пликовите, ќе бидете сигурни дека изгорениците лесно ќе заздрават, ќе ги заштитите раните од мокрење.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се