TOSAMA VIVAPORE Стерилна лепенка 5 цм x 7 цм

TOSAMA VIVAPORE Стерилна лепенка 5 цм x 7 цм
12,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
001767C
favorite_border

Опис на производот

VIVAPORE 5 цм x 7 цм се стерилни постоперативни лепенки, кои одржуваат влажна и пријатна средина во која раната побрзо и подобро заздравува.

Погодни за рани со балг до умерен секрет, расекувања, рани кои малку крварат, површински рани и помали повреди.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се