TOSAMA VIVAPORE Стерилни лепенки 10 цм x 9 цм

TOSAMA VIVAPORE Стерилни лепенки 10 цм x 9 цм
17,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
001768C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

VIVAPORE 10 цм x 9 цм - стерилни постоперативни лепенки,кои одржуваат влажна и пријатна средина во која раната побрзо и подобро заздравува.

Погодни за рани со балг до умерен секрет, расекувања, рани кои малку крварат, површински рани и помали повреди.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се