TOSAMA VIVAPORE Стерилни лепенки 15 цм x 9 цм

TOSAMA VIVAPORE Стерилни лепенки 15 цм x 9 цм
31,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
001769C
favorite_border

Опис на производот

VIVAPORE 15 цм х 9 цм - стерилни постоперативни лепенки,кои одржуваат влажна и пријатна средина во која раната побрзо и подобро заздравува. Погодни за рани со балг до умерен секрет, расекувања, рани кои малку крварат, површински рани и помали повреди.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се