TOSAMA VIVAPORE Стерилни лепенки 30 цм x 10 цм

TOSAMA VIVAPORE Стерилни лепенки 30 цм x 10 цм
46,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
007656C
favorite_border

Опис на производот

VIVAPORE 30 цм x 10 цм - стерилни постоперативни лепенки,кои одржуваат влажна и пријатна средина во која раната побрзо и подобро заздравува. Погодни за рани со благ до умерен секрет, расекувања, рани кои малку крварат, површински рани и помали повреди.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се