TOSAMA Впојна стерилна газа (40 цм x 50 цм)

Tosama Vpojna sterilna gaza
TOSAMA Впојна стерилна газа (40 цм x 50 цм)
24,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
001219C
favorite_border

Опис на производот

Впојна газа 0,2 м² – стерилна компреса од газа, високо апсорбирачка, за прекривање на рани со обилни секрети.

Пакување: 1 компреса

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се