TOSAMA Впојна стерилна газа (80 цм x 1 м)

Tosama Vpojna sterilna gaza
TOSAMA Впојна стерилна газа (80 цм x 1 м)
65,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
012177C
favorite_border

Опис на производот

Впојна газа 0,8 м² – стерилна компреса од газа, високо апсорбирачка, за прекривање на рани со обилни секрети.

Пакување: 1 компреса

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се