TOSAMA Зложенец стерилна компреса (5 цм x 8 цм), 10 парчиња

Tosama Zlozenec sterilna kompresa
TOSAMA Зложенец стерилна компреса (5 цм x 8 цм), 10 парчиња
89,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
002500C
favorite_border

Опис на производот

Зложенец 5х8 цм – стерилни компреси од 16 слоја газа, кои се користат за чистење на раната и во хигиенски цели.

Пакување: 10 компреси  

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се