TOSAMA Зложенец стерилни компреси (5 цм x 5 цм), 50 парчиња

Tosama Zlozenec sterilni kompresi
TOSAMA Зложенец стерилни компреси (5 цм x 5 цм), 50 парчиња
355,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
047826C
favorite_border

Опис на производот

Зложенец 5 цм x 5 цм – стерилни компреси од 16 слоја газа, кои се користат за чистење на раната и во хигиенски цели.

Пакување: 50 компреси  

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се