TRIX Алка против крлежи

TRIX Алка против крлежи
99,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
048334C
favorite_border

Опис на производот

  • Алка против крлежи
  • За деца од 3 години
  • Ефикасност до 350 часа

Флексибилна силиконска алка во боја, против крлежи импрегнирана со природно масло од еукалиптус. Чувајте ја во добро затворено оригинално пакување. Не е наменета за деца под 3 години. Да не се користи во случај на алергија.

Природен репелент. Не содржи DEET (N,N-diethyl-metatoluamide).

  • 100% природно масло
  • Нетоксична
  • Водоотпорна

Пакување: 1 алка во пакување

Содржина

Состав: 85% силикон, 15% еукалиптус.

Истегнување: 25 мм – 300 мм

Чувајте ја во добро затворено оригинално пакување. Не е наменета за деца под 3 години. Да не се користи во случај на алергија.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се