URIAGE Bariéderm Крем за заштита и обновување на слаба и оштетена кожа 75 мл

URIAGE Bariéderm Крем за заштита и обновување на слаба и оштетена кожа 75 мл
449,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
021631C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Заштита на кожата на лицето и телото која е изложена на неповолни надворешни влијанија (вода, детергенти, студ)
  • Поттикнува обновување на кожата
  • Обновува и штити
  • Без парабени, без парфеми, без сапуни, хипоалергени

Пакување: 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се