URIAGE BéBé 1st Крем за капење бебиња - без сапун 500 мл

URIAGE BéBé 1st Крем за капење бебиња - без сапун 500 мл
1.027,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046592C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Пенлива крема за бањање, која ја омекнува кожата
  • Нежно ја чисти и го штити хидролипидниот слој на кожата 
  • Кожата станува мека и свиленкаста
  • Без сапуни, без парабени, хипоалергена

Пакување: 500 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се