URIAGE Bebe 1st Заштитен крем за пеленска регија, 100 мл

URIAGE Bebe 1st Заштитен крем за пеленска регија, 100 мл
523,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046591C
favorite_border

Опис на производот

  • Крем наменет за нега и заштита на пеленската регија
  • Има заштитно и регенеративно дејство 
  • Ја штити и смирува нежната бебешка кожа 

Пакување: 100 мл

Содржина

Состав: Aqua (Water, Eau) - Hydrogenated Polydecene – Octyldodecanol - Cetyl Peg/ppg-10/1 Dimethicone - Butylene Glycol - Stearyl Dimethicone – Glycerin – Pvp – Squalane - Magnesium Sulfate - Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols – Dimethicone – Chlorphenesin - Diazolidinyl Urea - O-cymen-5-ol - Polyquaternium-51.

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се