URIAGE Hyseac Серум за лице за масна кожа со неправилности, 40 мл

URIAGE Hyseac Серум за лице за масна кожа со неправилности, 40 мл
919,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052459C
favorite_border

Опис на производот

  • Серум за лице за масна кожа со неправилности
  • Концентрат од моќни дерматолошки активни супстанции
  • Серумот содржи комбинација од ексклузивни патенти и АХА кераторегулатори, кои брзо ги намалуваат неправилностите и превенира нивна повторна појава

Пакување: 40 мл

Содржина

Употреба: нанесете наутро и/или навечер пред употреба на вообичаената дневна нега, на чиста и сува кожа. Овој производ содржи АХА киселини, пред изложување на сонце користете заштитен фактор.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се