URIAGE Hyseac Тоник за лице за мaсна кожа со неправилности, 250 мл

URIAGE Hyseac Тоник за лице за мaсна кожа со неправилности, 250 мл
745,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052457C
favorite_border

Опис на производот

Тоник за лице за кожа со неправилности, заедно со трите компоненти микро-ексфолирачките киселини (гликолна, јаболкова и млечна киселина), овој тонер ги затегнува порите и ја обновува текстурата на кожата.
Кожата е убава, со чист и свеж тен.
 

Пакување: 250 мл

Содржина

Употреба: по чистење и пред нанесување на секојдневна нега. Нанесете го тоникот со памук на целото лице, посветувајќи посебно внимание на Т зоната и челото. Не плакнете. Нанесете еднаш дневно.
Може да се користи насочено, или преку целото лице.
Избегнувајте го пределот околу очите.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се