URIAGE Roséliane Лосион за миење лице и отстранување шминка, 250 мл

URIAGE Roséliane Лосион за миење лице и отстранување шминка, 250 мл
861,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
021660C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Лосионот е наменет за миење на лицето, отстранување шминка и смирување на чувствителната кожа која е подложна на црвенила.

Пакување: 250 мл

Содржина

Употреба: нанесете го лосионот на памукче за лице и исчистете го лицето со нежни движења.

  • Не е потребно да се измива со вода
  • Хипоалерген
  • За лице и очи

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се