URIAGE Xemose Маслен балсам против чешање, 500 мл

URIAGE Xemose Маслен балсам против чешање, 500 мл
1.134,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052461C
favorite_border

Опис на производот

  • Смирувачки маслен балсам против чешање, кој длабински ја храни и заштитува кожата до 48 часа
  • За многу сува кожа на лице и тело
  • Тројниот патентиран комплекс веднаш ја намалува затегнатоста на кожата и нелагодноста предизвикани од сувата кожа
  • Збогатен со масло од илипе, оваа нова и уникатна текстура создава немастен, заштитен филм за долготрајна удобност
  • Наменет за бебиња, деца и возрасни. Без мирис.

Пакување: 500 мл

Содржина

Употреба: нанесете наутро и/или навечер на чиста кожа, брзо се апсорбира, не ја масти облеката.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се