V-COMB Филтер за електричен чешел

V-COMB capture filter single use rezerven filter
V-COMB Филтер за електричен чешел
99,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
055666C
favorite_border

Опис на производот

V- COMB e Иновативно решение за отстранување на вошки без супстанции кои предизвикуваат алергија, без хемикалии.

Револуционерен апарат кој комбинира чешлање и елиминирање на вошките и гнидите. Додека чешлате, се отстрануваат вошките и нивните јајца (гниди) од косата и се фаќаат во филтерот. Филтерот е осветлен со LED светло. Така отстранетите вошки и гниди може да ги видите во филтерот. 

Пред третманот, прицврстете го филтерот на уредот. По третманот, отстранете го филтерот. 

Пакување: 1 филтер

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се