VADEMECUM Junior Паста за заби за деца со вкус на јагода (6+ години), 75 мл

VADEMECUM Junior Паста за заби за деца со вкус на јагода (6+ години), 75 мл
131,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
037752C
favorite_border

Опис на производот

Паста за трајни заби. Нуди и до 12 часа заштита од шеќерна киселина и со тоа спречува појава на кариес. Формулата со калциум помага во зајакнување на забите. Со свеж вкус на јагода.

Содржи натриум флуорид 1450 ppm F-.

Пакување: 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се