VADEMECUM Паста за заби за деца со вкус на јаболко (0-6 години), 50 мл

VADEMECUM Паста за заби за деца со вкус на јаболко (0-6 години), 50 мл
101,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
003191C
favorite_border

Опис на производот

My little Vademecum паста за млечни заби.

Помага во заштита против кариес и ги зајакнува забите уште од првото забче. Со благ вкус на јаболко. Содржи натриум флуорид (500 ppm F-).

Пакување: 50 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се