VASELINE Advanced Repair Лосион за тело, 400 мл

VASELINE Advanced Repair body lotion 400 ml
VASELINE Advanced Repair Лосион за тело, 400 мл
199,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054131C
favorite_border

Опис на производот

Vaseline® Intensive Care™ Advanced Repair Лосион за тело без мирис, обезбедува регенеративно олеснување за сува кожа и кожа која предизвикува јадеж.

  • Погоден за употреба на чувствителна кожа, сува и иритирана кожа
  • Длабински ја навлажнува за да ја смири сувата кожа и да ја остави мазна на допир
  • Лесно, брзо се впива за немасно чувство

Пакување: 400 мл

Содржина

Состав: Aqua, Glycerine, Petrolatum, Carbopol, Staeric Acid, Glycol Stearate, Triethanolamine, Dimethicone, Ethylene Undecane DicarboxylateIsopropyl Isostearate, Tapioca Starch, Cetyl Alcohol, Glyceryl Monostearate, Magnesium Aluminium Silicate, Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben, Disodium EDTA, Titanium Dioxide.

Употреба:

За да го почувствувате ефектот на регенерација на кожата, лосионот за тело за интензивна нега со есенцијално исцелување, нанесувајте го на вашето тело секојдневно.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се