VEDO Дигитален топломер

VEDO Дигитален топломер
220,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
047760C
favorite_border

Опис на производот

Погоден за мерење телесна температура под пазувите, орално или ректално.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се