VEET Ладен восок ленти за депилација на тело, 10 ленти

VEET Ладен восок ленти за депилација на тело, 10 ленти
269,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
009996C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Veet Ладен восок траки за депилација на тело, лесни за употреба и со неверојатен резултат. 

Пакување: 10 траки, 4 марамчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се