VEET Silky Fresh Крем за депилација јасмин, 100 мл

VEET Silky Fresh Крем за депилација јасмин, 100 мл
186,00 ден.
149,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
009660C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Вит крем за депилирање.

Се нанесува тенок слој од кремата, (не повеќе од 3 минути) се плакне со ладна вода.

Пакување: 100 мл

Содржина

Состав: aqua, urea paraffinum liquldum, cetearyl alcohol, potassium thiogiycoiate, calcium hydroxide, magnesuim trisllicate.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се