VEPA FIRCA Bio Дрвена четка за коса

Vepa Firca Bio Brush 503 Hair Brush cetka za kosa
VEPA FIRCA Bio Дрвена четка за коса
399,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
056377C
favorite_border

Опис на производот

Vepa Firca Bio Brush 503 Дрвена четка за коса.

  • Со својата ергономска рачка оваа четка е многу лесна за употреба
  • Благодарение на специјалните иглички, обезбедува мек допир на скалпот и истовремено ја зајакнува косата преку масажа на скалпот
  • Уникатниот дизајн на игличките придонесува за лесно отплеткување на косата без напор, ја штити и спречува нејзино кршење
  • Благодарение на своите антистатички карактеристики го спречува и наелектризирањето на косата за време на чешлањето

Bio Brush четката се произведува од биокомпозитни суровини со додаден скроб, кои може целосно да се рециклира.

VEPA е компанија со ISO 9001 QUALITY, CE и 22716 (GMP) сертификати. 

Пакување: 1 четка за коса.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се

Албански

VEPA® Bio Brush 503 Furçë druri

  • Me dorezën e saj të rehatshme, kjo furçë është shumë e lehtë për t'u përdorur
  • Falë gjilpërave speciale, siguron prekje të butë në lëkurën e kokës dhe në të njëjtën kohë forcon flokët përmes masazhit të kokës
  • Dizajni unik i gjilpërëzave kontribuon në çngatërrimin e lehtë të flokëve pa përpjekje, e mbron dhe parandalon thyerjen e tyre
  • Falë vetive antistatike, gjithashtu parandalon elektrizimin e flokëve gjatë krehjes
  • Nuk është e përshtatshme për t'u përdorur me tharëse flokësh profesionale.

Furça Bio Brush prodhohet nga lëndë të para biokompozite me pjesë druri të shtuar, e cila mund të riciklohet plotësisht.

VEPA është një kompani me ISO 9001 QUALITY, CE dhe 22716 (GMP) certifikata.